Diesel vypráví příběh transgender ženy, která se chce stát jeptiškou

Katolická církev má dlouhou historii odmítání a oddělování lidí, které nepovažují za vhodné. V posledních letech však vykázala progresivnější přístup k inkluzi. Jako zastánce inkluze a individuálního vyjádření si značka Diesel myslí, že křesťanství a pohlavní zastoupení by se neměly navzájem vylučovat. Koneckonců, po celém světě působí mnoho křesťansky orientovaných LGBTQI skupin. Skutečný příběh transgender ženy jménem Tia Pesando, která stále čeká na schválení katolické církve, aby se stala jeptiškou, inspiroval značku Diesel, aby natočila spot, ve kterém jde o krok dál a ukazuje přirozený obraz šťastné ženy, které se konečně splní její celoživotní sen zasvětit svůj život Bohu.

Francesca je film o mladé dívce, která prochází životem. Den za dnem vidíme, jak se její tělo mění, zatímco si stále více uvědomuje sebe a svou novou identitu, což ji povede k nečekanému splnění jejího životního snu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766