Marmite chytře uvedl svůj nový produkt pomocí explodujících billboardů

Reklamní agentura adam&eveDDB ve spolupráci s agenturami Mindshare a Kinetic dodala sadu výbušných speciálních OOH instalací k oslavě spuštění Marmite Dynamite s chilli, které povzbudily milovníky i hatery, aby s novým produktem zacházeli s extrémní péčí.

Instalace obsahuje obří víko nádoby Marmite Dynamite, které explodovalo z billboardu a přistálo na nedalekém čelním skle auta. Následné exekukce jsou vybaveny obrovskými nafukovacími víčky a zavěšenými na okolní budovy a stromy.

Ať už Marmite milujete nebo nenávidíte, tato poutavá a jedinečná OOH kampaň vám naprosto připomene, abyste byli opatrní se sklenicí Marmite Dynamite. V rámci PR byl zajištěn prostor v pořadu This Morning s více než tři minuty špičkového televizního pokrytí. V tomto segmentu si moderátorská dvojice Alison Hammond a Dermot O’Leary exkluzivně vyzkoušeli nový produkt s výzvami k akci a dokonce i s historickou lekcí ze znalostí o značce.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766