Heineken poskytuje zavřeným barům pomocnou ruku pomocí reklam na roletách

Dopad pandemie koronaviru byl pro podniky devastačně obtížný. Bary, kluby a restaurace byly nuceny zavřít bez vědomí, kdy vlastně budou moci opět otevřít. Vzhledem k tomu, že reklama je jedním z průmyslových odvětví, které stále může fungovat (samozřejmě s omezeními), tak kreativní agentura Publicis Italy spolu se značkou Heineken využívá své tvůrčí schopnosti k dobru.

Obě společnosti převzaly rolety 15 barů, aby mohly sdílet optimistická a povzbudivá sdělení po celé Barceloně. A navíc tím dala majitelům malých podniků způsob, jak generovat příjem.

Jak lidé očekávají znovuotevření těchto zařízení, tak se mohou cítit uklidněni; že cesta k normálu je tou cestou, která na tyto podniky myslí – Heineken právě k tomu přispívá.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766