Limitovaná edice bonbonů Halls obsahuje tipy na nejlepší šachová zahájení

V říjnu 2020 byl na Netflixu uveden miniseriál Dámský gambit, který se stal jedním z nejpopulárnějších seriálů v historii Netflixu, kdy jej v prvních 28 dnech sledovalo 62 milionů domácností. Příběh upoutal pozornost lidí takovým způsobem, že vyvolal obrovský zájem o šachy.

Seriál spolu s pandemií přispěla ke zvýšení prodeje šachovnic. Jiní se obrátili k online světu, aby procvičili mentální sport, přičemž stránky jako chess.com zaznamenaly zvýšený nárůst registrací. Při hraní šachů se hráči musí přísně soustředit na hru, zejména na začátku zápasu. Je to všechno o soustředění, analýze soupeře a přemýšlení o alespoň jednom kroku vpřed.

Právě toho se chytla značka Halls, která nabízí produkt na soustředění, a ve spolupráci s agenturou DAVID uvedla limitovanou edici svého produktu „Checkmate“.

„V šachu je soustředění klíčové a věříme, že Halls může hrát důležitou roli tím, že pomůže lidem zhluboka se nadechnout, než začnou hrát, a to jim pomůže se soustředit. Rozhodli jsme se proto vydat limitovanou edici Checkmate a vyzvat tuto novou generaci šachistů, aby zahájili své hry s Halls,“

komentuje Ciara O’Connor, marketingová ředitelka společnosti Mondelēz International.

„V poslední době celý svět hovoří o šachu, hře, která vyžaduje hodně soustředění. A Halls – značka, která vyzývá svět, aby zhluboka dýchala, aby se každý mohl soustředit – má k tomu co říct, a to nečekaným s produktem v limitované edici,“

dodává André Toledo, výkonný kreativní ředitel DAVID Madrid.

Obal Halls je vyzdoben ikonickým a minimalistickým vzorem šachovnice. Halls ale šel ještě dál, protože každý bonbon je zabalen do obalu, který je potištěn některými z nejběžnějších šachových zahájeních. Když rozbalíte bonbón, abyste si ho mohli vychutnat, můžete objevit ikonické úvodní šachové tahy, počínaje některými z nejpopulárnějších, jako je Královský gambit, Vídeňská hra, Italská hra nebo Birdova hra.