Coors Light vytvořil první Super Bowl reklamu, která běží ve vašich snech

Coors Light a Coors Seltzer přišli s důmyslným způsobem reklamy během Super Bowl, přestože jim bylo zabráněno s přehráním v celostátním vysílání na televizních obrazovkách. Proč? Tato televizní událost je obvykle nasycena reklamami na pivo, jenž pocházejí zejména od jedné konkurenční značky, která dominuje prostoru, a to tak, že Coors nesmí během hry vůbec inzerovat.

Jak tedy Coors tento problém vyřešil? Vytvořili první reklamu na světě, kterou lze zobrazit pouze ve vašich snech, noc před finálovým zápasem.

S pomocí Dr. Deirdre Barrettové, přední psycholožky, autorky a odbornice na sny, vytvořil Coors video speciálně vytvořené ke sledování během usínání. Samotné video obsahuje specifické zvukové a vizuální podněty, které mají vyvolat „nejosvěžující sen, který budete mít po celý rok“.

„Targeted Dream Incubation (Cílená inkubace snů) je dosud nevídanou formou reklamy,“ řekl Marcelo Pascoa, viceprezident pro marketing společnosti Molson Coors.

„Typicky pro velké sportovní události vidíme reklamy s honičkami aut, pyrotechnikou, dramatickými scenériemi a příběhy, ale s Coors Big Game Dream je snílek na sedadle řidiče, aby vytvořil chladnou, relaxační reklamu inspirovanou našimi vizuálními a zvukovými podněty.“

Celovečerní osmhodinová zvuková scéna a film budou k dispozici 3. února na webových stránkách před finálovým zápasem v neděli.