Danny MacAskill zve do virtuální reality na dechberoucí cyklotrial projížďku

Chtěli byste poznat, jaké to je být v kůži biketrialisty Dannyho MacAskilla, když překonává překážky na kole? Nyní to můžete zažít díky interaktivní hře ve virtuální realitě, kterou navrhlo studio Cut Media, pro značku horských kol Santa Cruz Bicycles v rámci otevření nového obchodu Ride Out Bicycle v Amsterdamu.

Hra „Danny MacAskill’s VR Ride Out“ umožňuje divákům nasednout na jedinečnou cyklistickou soupravu, nasadit si VR headset a vyzkoušet dva různé zážitky vycházející ze zkušenosti cyklistické ikony. VR cesty nabízí dechberoucí jízdu po Collies Ledge na ostrově Skye ve Skotsku a jízdu po mostě Landwasser ve Švýcarsku. Obě cesty vyzývají uživatele, aby dokázali udržet balanc ve výšce, kterou v reálu zažil pouze jeden člověk: Danny MacAskill.

Agentura se sídlem v Glasgow přizvala k realizaci projektu specializovanou VR společnost REWIND. Virtuální dobrodružství vytvořené v Unreal Engine využívá skutečné záběry z kamer na helmě z filmu The Ridge od Cut Media, naskenovaného pomocí fotogrammetrie, což má za následek dosud nevídaný VR zážizek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766