Tuhý šampon HiBar je šetrný k vlasům i planetě

Ergonomická šamponová tyčinka ve tvaru vejce HiBar se rychle stává „trendem“ ve světě péče o vlasy. Tento tuhý šampon recepturu bez sulfátů, ftalátů, parabenu a silikonu, je složen pouze z přírodních, netoxických složek vyživující vlasy.

HiBar také poskytuje 450 gramů čistého šamponu bez jakéhokoli plastového obalu, který je zcela vyroben z kartonu, takže obavy ze znečištění můžete hodit za hlavu. Tento tuhý šampón je také šetrnější k cestování než tekutý šampon, protože se snadno vejde do příručního zavazadla bez obav z bezpečnostních omezení na letištích.

HiBar je dodáván ve třech různých složení: Maintain (pro normální až mastné vlasy), Moisturize (pro suché vlasy) a Volumize (pro tenké nebo kudrnaté vlasy). V nabídce jsou také odpovídající kondicionéry. Podle toho, jak často jej používáte, může HiBar vydržet až 6 měsíců a stojí kolem 300 Kč.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766