Burger King proměnil Whopper v nejmenší pódium, na kterém hraje rapper Tinie

Burger King se spojil s britským rapovým umělcem Tiniem, aby společně vytvořili virtuální představení letního hitu Whoppa… na Whopperu.

Britští zákazníci Burger King budou moci po omezenou dobu na svém hamburgeru Whopper naskenovat speciální QR kód, který vygeneruje virtuální miniaturu rappera Tinieho, jak zpívá svůj posledního hitu „Whoppa“ na pódiu v podobě hamburgeru.

Tinie tak přináší energii a chuť svého posledního singlu masám prostřednictvím inovativního a světově prvního formátu. Kdokoliv, kdo si koupí Whopper, může interagovat s velmi realistickým Tiniem v 360 představení.

Miniaturní koncert, vytvořený společností BBH a vyrobený ve spolupráci s Dimension Studios, je považován za nejmenší koncert všech dob, který teď ocení každý, když kvůli pandemii byly všechny festivaly a představení zrušeny.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766