Seznamka Match.com pomohla Satanovi najít jeho dokonalý protějšek

Každý chce milovat a být milován. Dokonce i Satan má pocit, že mu v srdci zbývá místo pro partnera, a tak se princ temnoty obrátil na specializovanou pomoc při hledání své spřízněné duše. A podle webové stránky Match.com se perfektně hodí k pekelnému roku, který prožíváme, takže milovaným protějškem se stává rok 2020. Tento zvláštní milostný příběh je výsledkem spolupráce mezi hercem Ryanem Reynoldsem a zpěvačkou Taylor Swift.

Hercova produkční společnost Maximum Effort – společnost, která vyrábí filmy, televizní seriály, obsah a obsah pro osobní zábavu Reynoldse – vytvořila reklamu „Match Made in Hell“. A jak můžete očekávat, tak video ukazuje, jak může seznamovací aplikace pomoci lidem najít svůj ideální protějšek. Jen teda v tomto případě jsou protagonisté ďábel a rok, který stále zažíváme. Romantické okamžiky této netradiční dvojice se odehrávají v podkresu písně „Love Story“ od Taylor Swift.

Ryan Reynolds k reklamě řekl:

„Match je zodpovědný za to, že spojuje miliony lidí, a dokonce i v tomto pekelném roce našli lidé lásku díky této platformě. Jen jsme si představili, jak by vypadalo rande roku, a toto video bylo přirozeným, mírně pokřiveným výsledkem.“

Krátce po zveřejnění reklamy herec zveřejnil pokračování příběhu, ve kterém se oba hrdličky podělili o své zkušenosti. Můžete poslouchat Satana, jak vysvětluje, jak mu filtry umožnily najít jeho významný protějšek, nebo si můžete prohlédnout jeho profil na Match.com. Připojil několik fotografií a k popisu sebe sama nepoužil mnoho slov. Proč by měl? Všichni známe jeho příběh. Profil roku 2020 je samozřejmě stejně pravdivý.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766