Easyjet spustil doručovací službu se svými servírovacími vozíky

Letos v prosinci, na oslavu 25. narozenin společnosti easyJet, spouští letecká společnost první roznáškovou službu pomocí svých servírovacích vozíků ve spolupráci se službou Deliveroo. Kampaň vymyslela a dodala PR agentura Taylor Herring. Vzhledem k tomu, že velká část obyvatel Spojeného království letos nemůže na prázdniny, tak společnost easyJet doufá, že letos v zimě přinese zábavu z létání až k nim domů.

Služba „Dodání servírovacích vozíků domů“ zahrnuje plně uniformované palubní stevardy easyJet, kteří dorazí se svým vozíkem až ke dveřím zákazníků. Lidé si mohou rezervovat online čas, kdy jim bude doručena jejich oblíbená objednávka v podobě jejich oblíbeného občerstvení a nápojů. Veškeré nápoje budou zadarmo, zákazníci však mohou přispět malý dar charitativní organizaci Age UK.

Tina Milton, ředitelka kabinových služeb společnosti easyJet, uvedla:

„Stejně jako našim zákazníkům v posledních měsících chybělo létání, našim stevardům opravdu chybělo to, co dělají nejlépe, když slouží svým zákazníkům, takže tato zkouška nám dává skvělou příležitost přivést easyJet ke dveřím zákazníků s naší službou Trolley Delivery. Prozatím se tedy zaměříme na zajištění toho, aby naše služby zůstaly na zemi stejně dobré jako ve vzduchu, a těšíme se, až všechny přivítáme v roce 2021.“

Dvoudenní zkušební služba proběhla mezi 18. a 21. hodinou 17. a 18. prosince 2020.