Instagramoví followeři značky Jimmy Choo navrhli kolekci bot pro příští rok 2021

V letošním roce uspořádala značka Jimmy Choo soutěž, ve které vyzvala své fanoušky, aby předložili návrhy bot, o kterých sní. Myšlenka byla inspirována kreativní ředitelkou Sandrou Choi, která ve skicování nachází kreativní únik a používá jej jako východisko pro pocit klidu a mindfulness. Soutěž s názvem Choo Sketch si klade za cíl spojit komunitu značky vytvořením hlubšího vztahu mezi ní a jejími fanoušky a vyzváním spotřebitelů, aby se stali tvůrci i kurátory.

Choo Sketch soutěž byla otevřena po dobu osmi týdnů a účastníci mohli zasílat náčrtky svých návrhů e-mailem. Každá skica musela být pojmenována a Choi poté vybrala svých 10 nejlepších návrhů a představila je na Instagram profilu Jimmy Choo. Followeři dostali možnost hlasovat pro své oblíbené návrhy a po téměř 200 000 hlasech bylo vybráno pět vítězů. Vítězové začali pracovat ve spolupráci s Choi a designovým týmem Jimmy Choo, aby přenesli své vysněné boty z náčrtu do reality.

Soutěž byla uzavřena 15. května po obdržení více než 10 000 skic. Kolekce Choo Sketch Capsule bude uvedena v roce 2021 a tržby z prodeje půjdou na charitu pod záštitou Nadace Jimmy Choo.

Zdroj fotografie: Jimmy Choo

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766