Společnost Danke nabízející spolubydlení oslovuje zákazníky pomocí brandovaného sitcomu

Čínská společnost Danke nabízející spolubydlení vyvinula nový způsob, jak zaujmout potenciální zákazníky. Společnost spustila livestreamingový program nazvaný Danke Roast ve formátu sitcomu. Cílem programu je poskytovat informace potenciálním a současným uživatelům platformy.

Program je interaktivní a umožňuje divákům klást otázky v online chatu a dostávat odpovědi v reálném čase. Mezi oblíbená témata patří podnájem bytu a financování nájemného. Diváci se v rámci pořadu mohou také účastnit peněžních a dárkových soutěží. První Danke Roast byl živě vysílán v červnu a sledovalo jej 9 000 diváků s více než 17 000 přehrání. Společnost plánuje z livestreamingu udělat pravidelný seriál.

Guangjing He, Head of Branding & PR společnosti Danke, vysvětlil, že „nejpřímějším způsobem řešení problému je čelit mu. Tento přístup jsme přijali s Danke Roastem, abychom na stůl položili všechna nedorozumění a výzvy související s naším odvětvím a diskutovali o nich přímo a transparentně s ostatními. Věci mohou být demystifikovány, jakmile si lidé prostřednictvím nich promluví. Může lidem pomoci pochopit, že se věci mohou úplně lišit od toho, co si mysleli.“

Zdroj fotografie: Pexels

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762