Aplikace Running Stories využívá běžecká data v reálném čase pro vytváření dynamických příběhů

Běžci mohou při běhání poslouchat vzrušující příběh, který se buduje na základě GPS běžce a orientačních bodů, kolem kterých právě běží. Každý příběh, který je určen pro začátečníky i zkušené běžce, je vytvořen z epizodických dějů, které udržují běžce v tempu a motivují je vyrazit na cestu za dalším dějem.

Aplikace Running Stories je aktuálně v beta verzi a vyzývá značky a spotřebitele, aby si to vyzkoušeli. V počáteční fázi byla navržena pro práci na vybraných trasách v Singapuru. Joakim Borgstrom, Creative Lead, Running Stories & Global CCO v agentuře BBH, řekl:

„Díky rozšířené zvukové realitě jsou Running Stories tak vzrušující. Dostane vás k prozkoumání nových tras pomocí dat v reálném čase, která promění váš běh v příběh. Je to jako kdyby Hollywood, Silicon Valley a váš osobní trenér měli společně dítě. V současné době hledáme partnery, kteří by tuto aplikaci posunuli na vyšší úroveň. Skvělé je, že možnosti jsou nekonečné.“

Narativní tituly, které jsou v současné době k dispozici v aplikaci, zahrnují špionážní dobrodružství „The Extraction“; psychologický thriller s názvem „Běžec bez minulosti“; a „Běžcovo tělo“ je první audio sitcom na světě umístěný ve vašem vlastním těle.

Další fází je uvedení služby do dalších měst po celém světě a zpřístupnění aplikace jako open source platformy, aby mohli autoři a tvůrci vymýšlet vlastní příběhy. Existují také plány na začlenění více dat v reálném čase, jako jsou povětrnostní podmínky a srdeční frekvence běžce, aby se obohatil zážitek a přidaly se přizpůsobené kondiční výzvy, takže kreativní možnosti budou nekonečné. Borgstrom dodává:

„Najít motivaci k běhání může být výzvou. Ale naším záměrem je udělat z toho binge zážitek. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, s čím spolupracovníci přijdou, jakmile tuto platformu otevřeme.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766