Burger King se rebrandoval na Burger Queen v rámci podpory ženského fotbalového týmu Stevenage FC

Burger King je sponzorem relativně neznámého fotbalového týmu Stevenage FC a na oslavu sponzorství vytvořil Burger King alternativní logo Burger Queen symbolizující jejich vztah s ženským fotbalovým týmem. Logo bude hrdě zobrazeno na dresu týmu během sezóny 20/21 a na restauraci Burger King v městečku Stevenage.

„Poté, co jsme v loňském roce úspěšně upozornili na mužský fotbalový tým Stevenage FC, jsme chtěli v roce 2020 udělat totéž pro ženský tým,“ řekl Soco Nunez, marketingový ředitel Burger King pro Velkou Británii. Ženský tým čelí stejným výzvám a překážkám jako mužský a je férové, aby získal stejnou podporu z naší strany se stejným sponzorstvím.“

Hrát za Stevenage FC je těžké. Pro podporu mohou fanoušci zakoupit sadu Burger Queen v limitované edici z oficiálního obchodu Stevenage FC na stevenagefcshop.com.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766