Personalizovaný reklamní format Pass-to-Store používá mobilní notifikace k oslovení zákazníků

Mobilní a technologická společnost S4M nedávno spustila nový reklamní formát, který umožňuje značkám oslovit kolemjdoucí, když se blíží k jejich obchodu, kolem kterého se chystají projít. Systém „Pass-to-Store“ používá chytré notifikace na zákadě blízkosti.

Služba Pass-to-Store začíná tím, že si zákazníci stáhnout virtuální kartu od inzerenta. Ta je pak uloženo přímo do mobilní peněženky v telefonu uživatele. Karta pak může zaslat oznámení na základě polohy, které uživatelům připomene nabídku, kdykoli se dostanou do blízkosti obchodu, který nabízí produkt nebo značku. Systém také umožňuje značkám posílat oznámení k určitému datu a času.

Kromě toho, že jde o nový způsob inzerce, systém Pass-to-Store nabízí slevy, připomenutí prodeje, vstupenky na akce a další propagace, které jsou časově specifické. Například oděvní řetězec nabízející jednodenní výprodej může upozornit spotřebitele, když jsou na stanoveném okruhu kolem obchodu, a může také zaslat oznámení o prodeji v předem určený den a čas.

S4M také nabízí funkci více obchodů, která umožňuje značkám ukázat uživatelům seznam nejbližších prodejců, kteří skladují jejich výrobky.

Technologie Pass-to-Store umožňuje prodejcům expandovat z online prodeje a nabízet lokálně cílenou reklamu v reálném čase. Tento systém může inzerentům pomoci znovu oslovit zákazníky a zvýšit návštěvnost v obchodech tím, že doručí strategicky načasované reklamy. Není jasné, zda si spotřebitelé budou neustále procházet reklamy na svých telefonech, když jdou kolem, a zda to uvidí jako výhodu nebo nepříjemnost. V obou případech je jasné, že strategie představuje rostoucí požadavky na inovativnost a kreativitu v marketingu.