Sauberair FLAT je neviditelný čistič vzduchu, který vypadá umělecký obraz

Domácí spotřebiče mají spoustu výhod, ale mohou také vypadat objemně a nevhodně v rámci domácnosti. Tchajwanská společnost Sauberair se vědomě snažila zamaskovat svůj nejnovější vynález jako domácí dekor, čímž vytvořila elegantní čističku vzduchu, která vypadá jako obraz na zdi. Sauberair FLAT je tlustý jen 8 cm a maskuje se jako umělecké dílo na zdi, které lze umístit po celém domě, a zároveň eliminuje širokou škálu znečišťujících látek. Čističku vzduchu lze snadno ovládat pomocí aplikace a pomocí vestavěných inteligentních senzorů FLAT automaticky detekuje, sleduje kvalitu vzduchu a reaguje tak, aby poskytovalo čerstvější a zdravější prostředí.

Navzdory svému kompaktnímu vzhledu dosahuje Sauberair FLAT vysoké kvality čištění vzduchu, který je schopen vyčistit prostor o rozloze 19 metrů čtverečních za 12 minut nebo prostor o rozloze 32 metrů čtverečních za 20 minut. Dodává se ve třech variantách, verze LITE, verze PLUS a verze BT PLUS, a všechny používají stejný filtrační systém. Aplikace upozorní uživatele, když bude muset vyměnit filtr, který lze snadno vyjmout a nahradit novým. FLAT používá spolehlivý filtr z netkaného vláknitého materiálu, který zaručuje vysokou kapacitu zadržování prachu. To znamená, že má delší životnost a proudění vzduchu se nebude rychle snižovat při hromadění velkého množství prachu. Přívody a výfukové plyny čističe jsou postaveny po stranách a udržují přední přívod pro umění, který je umístěn v dřevěném rámu. Kromě toho má model Sauberair FLAT-BT reproduktory Bluetooth, které umí přehrávat hudbu nebo fungují jako budík.

Sauberair FLAT je nyní k dispozici ke koupi za cenu 338 EUR pro zájemce na Kickstarteru, pokud produkt získá financování, tak začne dodávat v prosinci.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766