Postavička z Pringles si oholila knír na zvýšení povědomí o akci Movember

Značka Pringles odhalila tento měsíc, že jejich milovaný ambasador Mr. P (Julius Pringle) si oholil knír v rámci akce Movember. Jedná se o první úpravu této slavné postavy, která zůstala do značné míry nedotčena od jejího uvedení v roce 1968.

Pringles odhalil změnu o proměně napříč různými sociálními kanály včetně Instagramu, Facebooku a Twitteru. Zde fanoušci poprvé zahlédli nyní oholeného pana P.

Nový vzhled přichází v době, když Pringles oslavuje svou první podporu charitativní činnosti ve Velké Británii – jejímž cílem je podnítit otevřenější rozhovory o duševním zdraví a inspirovat lidi k „otevření, sdílení, povídání si“.

Pringles není jedinou značkou podporující Movember. K diskuzi se připojují i další slavné značky, jako je KFC, jejichž Plukovník Sanders si také oholil vousy.

Rebecca Worthington, Activation Brand Lead značky Pringles ve Velké Británii, uvedla: „Movember je neuvěřitelný projekt a práce, kterou dělá na podporu mužů po celém světě, nemá obdoby. Jako partner charity jsme nemohli nechat Mr. P být, aniž by si odstranil ikonický knír, a těšíme se, až pomůžeme vést důležité rozhovory o duševním zdraví lidí.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766