Slogan „Dej si pauzu, dej si KitKat“ si dává pauzu v rámci 85. výročí od jeho vzniku

Slavný slogan „Dej si pauzu, dej si KitKat“ konečně dostane zaslouženou 10denní pauzu na oslavu 85. výročí značky v rámci nové globální kampaně z dílny agentury Wunderman Thompson, kde jsou všichni zváni, aby pomohli sloganu se vrátit opět svěží a připravit ho na dalších 85 let.

Kampaň je postavená na soutěži na sociálních sítích, kdy se lidé mohou bavit vymýšlením nejlepších dočasných sloganů, zatímco originál si dává zaslouženou pauzu. Do 26. října společnost zveřejňovala společnost příspěvky na Facebooku, Instagramu a Twitteru, aby stimulovala účast. Wunderman Thompson v rámci kampaně také vytvořil také online generátor sloganů s umělou inteligencí, který má fanouškům značky pomoci vymyslet ty nejlepší zvučné slogany do soutěže.

Na konci soutěže pomůže Jeremy Bullmore, legendární kreativec, který se v roce 1954 připojil k agentuře J. Walter Thompson London jako trainee copywriter, tři roky před vytvořením ikonického sloganu pro KitKat v roce 1957, vybrat nejlepší dočasný slogan. Pro absolutního vítěze čeká originální 85hodinová pauza s pobytem v luxusním hotelu pro dva.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766