30sekundové mýdlo od Lush pomáhá v boji proti šíření koronaviru

Světová zdravotnická organizace doporučuje časté mytí rukou po dobu delší 30 vteřin jako jeden z nejlepších způsobů, jak zabránit šíření COVID-19. Ale může být velmi obtížné přesně určit, jak dlouho trvá 30 sekund. Nyní kosmetická společnost Lush vyvinula malou kostku mýdla, které vydrží pouhých 30 sekund ve vodě.

Časované mýdlo Lush je navrženo tak, aby se rozpustilo po 30 sekundách intenzivního mytí rukou. Bylo vyvinuto ve spolupráci s Deliveroo UAE, která plánuje distribuovat kostky mýdla s každou ze svých dodávek. Jejich naděje je, že drobná mýdla budují důvěru zákazníků a pomáhají spojovat značku s hygienou.

Obchody jsou velmi důležitou součástí značky Lush, protože zákazníkům nabízejí možnost vyzkoušet si produkty ještě před nákupem. S menším počtem lidí, kteří by se mohli vydat do fyzických obchodů, by malá mýdla mohla také poskytnout způsob, jak přivést vzorky produktů do rukou zákazníků.

Malá mýdla jsou propagována ve spolupráci s reklamní agenturou and us. Fadi Yaish, zakladatel a Chief Creative Officer společnosti and us, popisuje, jak myšlení za produktem zahrnovalo dlouhodobé změny hygienických návyků lidí. „Většina lidí jen předpokládá, že to znamená, že si musí umýt ruce trochu déle, než je obvyklé, ale„ obvyklé “pro většinu lidí obvykle znamená pět sekund nebo méně. S 30sekundovým mýdlem, Lush a Deliveroo dávají svým zákazníkům jednorázovou demonstraci toho, jak dlouho 30 sekund skutečně trvá v praxi. Snad to v budoucnu ovlivní jejich rituály pro čištění rukou.“

Do 12. června bylo distribuováno 16 000 mýdel a prostřednictvím webu bylo podáno 27 000 žádostí od lidí z celého světa. Společnost nyní pracuje na druhé dávce pro distribuci ve Spojených arabských emirátech a hledá rozšíření této iniciativy napříč regionem na Kuvajt, Libanon a Saudskou Arábii.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762