Pivovar BrewDog na svých pivních plechovkách prezentuje psi k adopci

Skotský pivovar BrewDog, oznámil, že se spojí s charitami Dogs on the Streets a All Dogs Matter. Využívá k tomu prostor na svých plechovkách, kam umísťuje profily některých psů z charitativních organizací, aby našli svůj domov. Vznikla kvůli tomu i speciální limitovaná edice piva Punk IPA s označením Street Dog, které je k dispozici od 11. srpna 2020 k předobjednání.

Spolupráce vznikla na popud dlouhodobého zastánce adopce psů a herce Rickyho Gervaise. Ten na Twitteru vyzval společnost BrewDog, aby místo placení celebritám radši věnoval peníze charitám. BrewDog na to rychle zareagoval a daroval peníze několika charitativním organizacím. Do projektu se zapojil také vášnivý obhájce práv zvířat Peter Egan, který je nadšeným zastáncem obou zapojených charitativních organizací.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766