Pivovar Miller Lite uvedl na trh anténu z plechovky piva pro nelegální sledování zápasů

Miller Lite nabízí fotbalovým fanouškům nový způsob sledování zápasů díky jejich Cantenna – plně funkční televizní antény z plechovky na pivo (Cantenna vychází z kombinace slov Can a Antenna, tedy plechovka a anténa).

Cantenna je určena pro fanoušky, kteří přerušili kabelové připojení a již nemají přístup k fotbalovým zápasům v televizi. Stejně jako většina lidí se fanoušci nyní spoléhají na nelegální a nespolehlivé streamovací služby, aby sledovali zápas.

Cantenna si klade za cíl vyřešit tyto problémy tím, že bude nejblíže fotbalovému předplatnému bez nákladů. Jak se však dostat k fanouškům, kteří zoufale hledají životaschopnou streamovací službu pro sledování zápasu?

Vedle speciální plechovky vytvořil Miller Lite také vlastní fiktivní streamovací web, doplněný o podezřelé reklamy a otravná vyskakovací okna.

Ti, kteří skočili na falešný stream, se setkali se scénářem soudného dne. Jako parodie na píseň Sunday Primetime je nám představen muž, který pozval své přátele, aby sledovali nelegální vysílání zápasu. Jak byste očekávali, věci se rychle zhorší a náš protagonista skončí a ocitne se ve věznici, kde na něj křičí právník.

Ve svém prohlášení uvedla Stephanie Clanfield, vedoucí marketingu ve společnosti Miller Lite. „Nemohli jsme se spoléhat na typickou marketingovou taktiku, místo toho jsme zvolili nekonvenční přístup, abychom lidem v době, kdy byli nejvíce angažovaní, poskytli něco nezapomenutelného.”

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766