Kapela Radiohead proměnila své webové stránky na veřejnou knihovnu pro fanoušky

Webová stránka kapely Radiohead se proměnila v online knihovnu. Nové rozvržení je uspořádané podle alba a barevně označení pomáhá ke snadné navigaci. Najdete tam velké množství materiálu, včetně archivních záběrů, uměleckých děl, osobní majetek z tour atd. Vše je nyní k dispozici na jednom místě.

Stejně jako u každé knihovny je k dispozici členská karta (kterou si můžete stáhnout). K ní mohou fanoušci přidat své jméno a fotografii. Devět alb skupiny je možné procházet pomocí barevně označených bloků v horní části stránky. Pro více informací o různých projektech jednotlivých členů kapely mohou fanoušci navštívit připojenou webovou stránku Waste Headquarters.

Způsoby, kterými se etablovaní hudební umělci spojují se svými fanoušky, se rychle diverzifikují. Ostatně jsme nedávno psali o představení nového alba kapely Pearl Jam, která využila rozšířenou realitu a Instagram.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766