Letecké společnosti nabízejí svá jídelní menu formou rozvážkové služby

V rámci testování při přesouvání zásob a snaze vygenerovat alespoň nějakou část z ušlého příjmu se řada asijských leteckých společností rozhodla nabídnou svá jídelní menu formou donáškové služby domů. Thai Airways, Air Asia, Garuda a Cathay Pacific jsou některé ze společností, které se během pandemie rozhodly přesunout do retailu a zákazníkům, kteří postrádají zážitek z létání, si nyní mohou koupit jednotlivá jídla v cenovém rozmezí přibližně 90-200 Kč. Mezi pokrmy najdete kyš, krevety, jehněčí kotlety, hovězí maso a rýži.

Santan, cateringová společnost společnosti AirAsia, otevřela v prosinci 2019 dvě restaurace v Kuala Lumpur. Australané mají na výběr z rozsáhlých nabídek cateringových společností Snapfresh a Gate Gourmet. Společnost Gate Gourmet navíc prodává balíčky mražených jídel připravených k ohřátí v mikrovlnné troubě.

Během nejtěžších období karantény byly doručovací služby často jediným způsobem, jak se domácnosti mohly dostat k čerstvým potravinám. S růstem trhu přicházejí nové inovační způsoby, od materiálů a zpracování až po balení a dodání.

Zdroj fotografie: Unsplash

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766