Pivovar Bernard uvedl na trh svou vlastní pivní pálenku

Pandemie zasáhla i rodinný pivovar Bernard, kdy došlo k zastavení prodeje sudového piva. V reakci na to se spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard přišel s nápadem vyrobit nový nápoj, který lze déle skladovat. A k portfoliu šestnácti piv se tak přidala Pivní pálenka Bernard.

Pálenka vznikla ve spolupráci s lihovarem v Zámeckých sadech Chrámce, který se zabývá výrobou exkluzivních pálenek. Což napovídá, že tento nápoj o obsahu 50,6 procent alkoholu bude k dostání v limitovaném množství dva tisíce půllitrových lahví a tři tisíce lahví o objemu 1 dcl. Od 1. září je pálenka k dostání na e-shopu a v prodejnách pivovaru, u vybraných prodejců kvalitního značkového alkoholu a bude i součástí nabídky návštěvnického centra, které pivovar otevře příští rok.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766