Společnosti IKEA a Pizza Hut uvedli na trh plastový stůl na pizzu

Pokud jste si někdy objednali pizzu s sebou, tak jste si možná všimli malého plastového stolu, který chrání pizzu uvnitř krabice. IKEA ve spolupráci s Pizza Hut představila tento stůl v životní velikosti. Bílý stůl Säva se může pochlubit třemi nohami a kruhovou deskou zdobenou logem Pizza Hut.

Každý stůl je dodáván v humorném balení, které se podobá krabici na pizzu, a stejně jako ostatní výrobky přichází s návodem, jak produkt sestavit. IKEA ilustruje postupný proces vybalení různých částí, sestavení nohou, objednání v Pizza Hut, dovezení pizzy a umístění pizzy na stůl, kam dokonale sedne. Obě značky představili spolupráci na sociálních sítích vtipným příběhem, kdy řidič dovážkové služby Pizza Hut usnul uvnitř IKEA obchodu apod.

Sehnat stůl společně s pizzou je aktuálně možné pouze v Hong Kongu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766