0

Společnost Intercontinental Brands uvedla na trh svůj první nealkoholický destilát Amplify. Strategii značky navrhla konzultační agentura Elmwood, která kromě toho vytvořila návrh hodnotové nabídky, odlišující vizuální identitu, název, tone-of-voice, obalový design a webové stránky.

Prostřednictvím svého strategického procesu agentura Elmwood zjistila, že pijáci touží nejen po nealkoholických alternativách, ale také po zážitcích bez alkoholu; noc, na kterou nezapomenou. Cílové publikum touží po jedinečných senzorických a nápojových zážitcích, ale také smysluplné spojení se značkami, které sdílejí jejich postoje.

Aby nový nápoj odrážel představu, že nealkoholický nápoj neznamená kompromis, definovala agentura distinktivní pohled formou claimu: „Otevři se smyslovému dobrodružství“.

Značka tak oslavuje rozdíly a výhody, které nabízí mimo své alkoholické ekvivalenty. Elmwood proto nápoj nazval „Amplify“, což znamená, že značka je o tom, jak vytvořit nejlepší okamžik tím, že zdůrazní vaše smysly a neotupí je alkoholem.

Zdroj fotografie: World Brand Design