Agentura Elmwood navrhla značku nového nealkoholického destilátu Amplify

Společnost Intercontinental Brands uvedla na trh svůj první nealkoholický destilát Amplify. Strategii značky navrhla konzultační agentura Elmwood, která kromě toho vytvořila návrh hodnotové nabídky, odlišující vizuální identitu, název, tone-of-voice, obalový design a webové stránky.

Prostřednictvím svého strategického procesu agentura Elmwood zjistila, že pijáci touží nejen po nealkoholických alternativách, ale také po zážitcích bez alkoholu; noc, na kterou nezapomenou. Cílové publikum touží po jedinečných senzorických a nápojových zážitcích, ale také smysluplné spojení se značkami, které sdílejí jejich postoje.

Aby nový nápoj odrážel představu, že nealkoholický nápoj neznamená kompromis, definovala agentura distinktivní pohled formou claimu: „Otevři se smyslovému dobrodružství“.

Značka tak oslavuje rozdíly a výhody, které nabízí mimo své alkoholické ekvivalenty. Elmwood proto nápoj nazval „Amplify“, což znamená, že značka je o tom, jak vytvořit nejlepší okamžik tím, že zdůrazní vaše smysly a neotupí je alkoholem.

Zdroj fotografie: World Brand Design

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766