T-Mobile zprostředkoval tetování na dálku pomocí 5G sítě

T-Mobile v Holandsku odhalil novou reklamní kampaň představující vůbec první vzdálené tetování na světě využívající technologii 5G.

Tetování si nechala v reálném čase udělat nizozemská herečka Stijn Fransen pomocí robotické paže napojené na síť 5G. Tuto ruku ovládal tetovací umělec na jiném místě, daleko od herečky.

Díky této rychlé 5G nedochází prakticky k žádnému zpoždění připojení, což znamená, že lze provádět akci s milimetrovou přesností bez ohledu na geografickou vzdálenost.

Kampaň „The Impossible Tattoo“ přesvědčivě ukazuje, co ve skutečném světě znamená rychlost, větší spolehlivost a nízká latence.

Technologický stratég společnosti T-Mobile Richard Marijs komentuje: „5G nám nabídne nebývalé nové možnosti v oblasti konektivity a mobilního internetu. Jsme velmi hrdí, že jsme umožnili vytváření tetování z různých míst.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766