Škoda Auto slaví své 125. výročí ve virtuální realitě

Škoda Auto letos slaví 125 let od svého založení a v rámci oslav se rozhodla nabídnout zákazníkům závodní hru Škoda Time Machine, která se odehrává ve virtuální realitě. Hráči se ocitnou v roli řidiče ikonických vozů značky (od Škoda 1000 MB, Favorit, Octavia až po elektromobil Škoda Vision iV) a mají za úkol zajet závodní okruh v co nejrychlejším čase. Na základě celkového časového skóre pak získají buď zlatou, stříbrnou nebo bronzovou medaili.

Hru navrhlo studio Brainz Immersive a můžete si ji nyní zahrát v expozici Škoda Muzea v Mladé Boleslavi. Postupně pak bude k dispozici u dealerů značky a majitelé VR headsetu Oculus Quest si ji budou moci stáhnout zdarma prostřednictvím online distribuční služby SideQuest. Zajímavostí je, že u samotné hry to neskončilo, protože byl pro hru navržen i 3D tištěný volant, do kterého je vsazena dvojice ovladačů. Zájemci si jej mohou vytisknout i sami na své domácí 3D tiskárně.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762