Capri Sun plní své sáčky filtrovanou vodou místo džusu

Capri Sun plní své ikonické kapsičky na džusy filtrovanou vodou, aby pomohla s hydratací žáků škol, v rámci jejich návratu do škol, protože kvůli pandemii zůstanou v rámci bezpečí zavřená vodní pítka na chodbách škol.

Značka spojila se školami v Chicagu a Granite City, kde se nachází její továrna, aby věnovala školám přibližně pět milionů filtrovaných kapsiček s vodou.

„Je nám líto, že to není šťáva“ (We’re Sorry It’s Not Juice) je kampaň vytvořená ve spolupráci s reklamní agenturou Mischief @ No Fixed Address, ve které sledujeme děti, jak upřímně recenzují filtrovanou vodu Capri Sun. Kampaň se snaží částečně řešit problém, kterému čelí miliony rodin po celé Americe i mimo ni, protože Covid-19 nadále způsobuje narušení příchozí školní sezóny.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766