Výrobce limonád Country Time podporuje dětské podnikatele v době pandemie

Když se pandemie COVID-19 začala šířit, způsobila nejen zdravotní krizi, ale i hospodářskou krize, která postihla většinu odvětví. Od vypuknutí pandemie zahájily vlády na celém světě podpůrné programy k záchraně podniků. Avšak výrobce limonád Country Time si všiml, že jedna oblast podnikání v USA trpěla v tichosti: tradiční dětské stánky s limonádou. Společnost spustila projekt The Littlest Bailout na pomoc mladým podnikatelům.

Projekt Littlest Bailout, vytvořený s agenturou Leo Burnett, je záchranným fondem pro děti, které nebyly schopny generovat kapesné z jejich limonádových stánků, kvůli letošnímu omezenému provozu. Podle Country Time budou poskytovat podpůrné šeky, aby pomohly dětem zachovat hodnotu limonádových stojanů, poctivou práci a podnikání a zároveň vrátili něco zpět do ekonomiky.

Až 1 000 dětí obdrží podpůrné šeky ve formě předplacených karet v hodnotě 1OO dolarů pro každého. Výherci budou vybráni náhodně a obdrží pamětní šek a předplacenou kartu Visa.

Kampaň je adaptací úspěšné kampaně Legal-Ade z roku 2018, která podporovala děti, jejichž stánky s limonádou byly zavřeny kvůli obskurním amerických zákonů týkajících se povolení.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766