Pivovar Camden Town Brewery přišel s první TV reklamou na světě, kterou můžete vypít

Pivovar Camden Town Brewery vždy přicházel s netradičními kampaněmi a nyní tomu není jinak, protože tentokrát přišel s první televizní reklamou na světě, kterou můžete (téměř) vypít.

Ukázalo se, že jednomu ze tří Britů během karantény chybělo sdílení piva s přáteli, než cokoliv jiného. Takže ve snaze povzbudit národ, se Camden Town Brewery rozhodl rozdat 45 000 piv zdarma, které diváci mohou okamžitě získat prostřednictvím svých televizních obrazovek, aby si je užili na dálku se svými přáteli.

Aby diváci mohli vyhrát čerstvé, nikdy pasterizované pivo Camden Hells Lager doručené přímo k jejich dveřím, musí diváci jen dávat pozor na QR kódy v televizním spotu a naskenovat je pomocí kamery telefonu, aby vyhráli balení 6, 12 a 24 piv.

Kampaň, která byla spuštěna během semifinále Ligy mistrů 18. a 19. srpna, jedinečným způsobem spojuje médium a poselství a vytváří skutečně novou definici myšlenky. Za kampaní stojí agentury Wieden+Kennedy a Bountiful Cow.

Reklama obsahuje animovanou verzi pivovar Camden Town a několik fiktivních postav inspirovaných pivem. Od Půllitru, který přepíná svou náladu mezi optimismem a pesimismem, po Pivní kočku, která se identifikuje jako 5% kočka a 95% Glasgowanka s podivnou fascinací QR kódů. Všechny ilustrace vytvořili Guy Field, Sophie Koko Gate, José Fatkinson a Bridget Meyne, kteří pocházejí z váženého londýnského studia Blink.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766