Pornhub nově bojuje za rovnoprávnost orgasmu

Nejdůležitější věcí v každém vztahu je často to, jak skončí, a nikoliv to, jak začíná. A v heterosexuálních vztazích, přinejmenším pro něžnou polovičku z nich, věci nekončí vždy tak dobře, jak by se dalo, zejména po sexuální stránce.

V tomto smyslu výzkum ukazuje jasný fakt: 40 % žen nedosáhne orgasmu se svým partnerem během sexuálního vztahu, což znamená, že velká skupina mužů na světě není se svým partnerem v souladu a není schopna naplnit to, co chtěli udělat již na začátku jejich vztahu.

Tváří v tvář tomuto faktu se agentura BAR Ogilvy rozhodla trochu rýpnout do mužů, aby si uvědomili důležitost vždy dokončit to, co započali. „End The Orgasm Gap“ je kampaň pro erotický server Pornhub, která byla spuštěna 8. srpna, což připadá na Mezinárodní den ženských orgasmů, s cílem upozornit mužskou populaci (a svět obecně) na potřebu dopřát potěšení i ženám.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766