Billie Eilish v kampani pro Telekom boří stereotypy o generaci Z

Deutsche Telekom spustil ve spolupráci s londýnskou agenturou Saatchi & Saatchi novou kreativní kampaň #WHATWEDONEXT, ve které hraje pětinásobná držitelka Grammy Billie Eilish. Ta osvětluje pozitivitu generace Z využívající technologie pomocí univerzální zprávy o digitálním optimismu.

Kampaň byla spuštěna 12. srpna, což je den, na který připadá Mezinárodní den mládeže od OSN, a demonstruje sílu a potenciál mládeže při vytváření lepší budoucnosti. Jádrem kampaně je dvouminutový spot, který se rozšiřuje do dalších digitálních kanálů a sociální kampaň a Billie Eilish a skutečných příběhů řady inspirativních přispěvatelů generace Z.

Ve spotu (natočeném před pandemií ve Velké Británii) obrací generace Z negativní vnímání jejich využívání technologií a ukazuje, jak je technologie skutečně mocným nástrojem ovlivňujícím věci, na kterých jim opravdu záleží, od kampaní bojující za klimatická a lidská práva, až po kreativitu a dokonce i kybernetickou bezpečnost.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766