Klarna použila měření krevního tlaku jako ověřovací nástroj pro vstup do soutěže

Platební platforma Klarna se spojila s tréninkovými experty magazínu Highsnobiety, aby společně spustili loterii, která bude používat technologii srdeční frekvence jako losovací nástroj k výhře limitované edice bot. Sledováním srdečního tepu bude Klarna schopna eliminovat, že by docházelo k podvodům pomocí naprogramovaných botů. V Hearbeats4Sneakers loterii můžete vyhrát pět z nejžádanějších stylů dekády.

Pro vstup do loterie musí účastníci navštívit web Klarna a stisknout prst na fotoaparátu svého chytrého telefonu nebo notebooku, který změří jejich srdeční frekvenci. Jakmile je detekována srdeční frekvence, jste přihlášeni do tomboly. Kampaň Heartbeats4Sneakers byla komunikována prostřednictvím sociálních sítí společnosti Klarna a aby oslovila širší komunitu, spolupracovala s influencery ze světa tréninku a retailery, aby loterii propagovali na svých platformách. Video z kampaně nyní k dnešnímu dni přes 2,8 milionu zhlédnutí.

Kolekce byla vybrána sportovním editorem Highsnobiety Fabianem Gorslerem a představuje: 2015 Adidas Original Yeezy Boost 750 OG, 2016 Acronym x Nike Presto Mid, 2017 Virgil Abloh x Nike Air Jordan 1 Chicago, 2017 Sean Wotherspoon x Nike Air Max 97/1 a 45 bod 2018 Daniel Arsham x Adidas Futurecraft.

Lidé mohli vstoupit do loterie Heartbeats4Sneakers mezi 2. červencem a 6. červencem a podle společnosti Klarna se během pár dní do soutěže zapojilo více než 120 000 zájemců a web navštívilo přes 300 000 sneakers fanoušků.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766