Burger King propaguje donáškovou službu tím, že ukazuje vylomeniny opilců

Burger King nemá problém dávat své restaurace a produkty do méně lichotivého světla. V této tradici pokračuje v dalším bizarním a zábavném spotu z dílny agentury David São Paulo, ve kterém ukazuje, kdy není nejlepší doba k návštěvě restaurace Burger King.

Agentura shromáždila to, co označuje za skutečné záběry vylomenin, ke kterým došlo v noci v brazilských pobočkách Burger King. A není to hezká podívaná. Mnoho zákazníků je totiž zjevně opilých (což je častý jev u lidí, kteří chtějí v noci zahnat hlad). Někteří na sebe házejí jídlo, jiní si navzájem stahují kalhoty a tak dále.

Burger King totiž během pandemie uzavřela v Brazílii mnoho poboček, ale nabízí nabídky dovoz domů. A značka si všimla, že mezi půlnocí a 5. hodinou ranní vzroste počet objednávek až o 70 procent. Spot se tedy chytře dívá na sociální distancování.

„Spot přesně ukazuje, co se dělo v pozdních večerních hodinách na pobočkách Burger King,“ říká Rafael Donato, kreativní VP v agentuře David. „Scény se skládají z materiálů z internetu, zaslaných spotřebiteli a videí pořízených zaměstnanci restaurací BK před pandemií.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766