Roger Federer na střeše hraje tenis se dvěma dívkami v reklamě na těstoviny Barilla

Dvě mladé dívky si během karantény v Itálii vytvořili tenisový kurt mezi dvěma střechami v jejich rodném městě Finale Ligure. Vittoria Oliveri a Carola Pessina se staly globální senzací, když se video s jejich hrou mezi dvěma domy stalo virálním.

Když se výrobce těstovin Barilla dozvěděl, že jejich vzorem je tenista Roger Federer, který je ambasadorem značky Barilla, tak se společně s agenturou We Are Social rozhodli posunout tento virální hit na další úroveň.

Ve výsledném videu „Střešní zápas s Rogerem Federerem“ vidíme, jak se dvě dívky na střeše účastní rozhovoru do médií, o kterém si myslí, že je kvůli jejich internetovém videu. V něm se též vyjádří o jejich hrdinovi, Rogeru Federerovi. K jejich překvapení a radosti se najednou vedle nich objeví Federer a vyzve je, aby si s ním zahráli tenisový zápas. Poté zápasu následuje společný oběd s těstovinami.

Roger Federer k tomu dodal, že: „Pro mě osobně to byl speciální okamžik v mé kariéře tenisového hráče, kdy jsme mohl překvapit fanoušky tak, jako tomu bylo u Caroly a Virrotie.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762