KFC v Paříži nabízí pondělní dietní nabídky jako přípravu na Úterní Kyblík

KFC ve Francii opět představila svou letní akci Úterní Kyblík, kdy si zákazníci mohou pořídit jedenácti kuřecích nabídek za 6,95 EUR. I když to může být skvělá nabídka, tak se jedná o další z mnoha nabídek restaurací s rychlým občerstvením. Úkolem agentury Sid Lee tak bylo, aby nabídka vynikla.

Agentura tedy přišla s další „akcí“ – Pondělní dieta, protože na kyblík s 12 kuřecími křidýlky je třeba se pořádně připravit a musíte mít opravdu velký hlad.

Pondělní dieta je řada kupónů, které pomáhají zákazníkům vytvořit si prostor na úterý tím, že nabízejí méně za více. Střední menu za „slevovou“ cenu XL menu – a prázdný kbelík zdarma…

Zákazníci mohou dokonce najít kupóny, které budou v obchodě a distribuovány přes doručovací služby, na dvě skleničky vody zdarma, jednu hranolku, nebo její zdravější protějšek, list salátu. Velkorysá nabídka společnosti KFC běžela v období od 13. července do 27. července.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766