Značka Nike oslavuje jednotu sportovců v novém televizním spotu

Po zdlouhavé přestávce se vrací basketbalová liga NBA. Při příležitosti tohoto vítězného okamžiku spustila značka Nike dechberoucí kampaň, která oslavuje sport jako zdroj inspirace.

Třetí film ze série „You Can’t Stop Us“ (Nemůžete nás zastavit) si hraje s rozdělenou obrazovkou, která plynule ilustruje paralely mezi jednotlivými sporty. Mezi 53 sportovci najdete řadu slavných tváří – Megan Rapinoe, LeBron James, Naomi Osaka, EliudKipchoge, Caster Semenya, Cristiano Ronaldo, Giannis Antetokounmpo, Serena Williams, Colin Kaepernick a Kylian Mbappé.

K vytvoření snímku musel kreativní tým z agentury Wieden+Kennedy prohledat 4 000 natočených záznamů, aby našel dokonalé záběry, které podtrhují společné rysy sportovců.

V průběhu karantény našla značka Nike kreativní způsoby, jak udržet lidi v dobré náladě. V květnu udělala kompilaci sportovních triumfů jako inspiraci pro ty, kteří vytrvali obtížnými výzvami, vypravěčem spotu se stal LeBron James. A v dubnovém spotu „Play for the World“ vzdala značka hold sportovcům po celém světě, kteří se snažili udržet kondičku doma.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762