S parfémem Eau de Space navrženým pro NASA poznáte vůni vesmíru

Chtěli byste zažít vesmír, ale nemáte na to peníze? Parfém Eau de Space přináší zážitek přímo do vašeho nosu, protože vůně je nejcitlivější ze všech našich smyslů. Údajně 75 % emocí je vyvoláno zápachem. A nyní díky Kickstarter kampani můžete za 29 dolarů získat lahvičku s vůní vesmíru a veškerý výtěžek půjde na místní STEM program (STEM je koncept zaměřený na čtyři obory přírodní vědy, technologie, techniku a matematiku).

Vůně je inspirována vůní vyvinutou NASA před desítkami let, která má astronautům pomoci s aklimatizací v rámci jejich vesmírného výcviku. Vesmírná agentura NASA totiž uzavřela smlouvy s odborníky, aby vytvořili „vůni vesmíru“ pro aklimatizaci kosmonautů v rámci jejich výcviku a aby odstranili jakákoli environmentální překvapení poté, co vzlétnou do vesmíru. Astronauti to označují směs střelného prachu, spáleného steaku, malin a rumu.

Zdroj fotografie: Kickstarter

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766