Hasbro ve spolupráci s TerraCycle recykluje své staré hračky

Výrobce hraček Hasbro nedávno oznámil spolupráci s recyklační iniciativou TerraCycle a nabízí bezplatný recyklační program pro své výrobky ve Velké Británii. Program umožní lidem poslat své nechtěné hračky značky Hasbro k recyklaci a výrobě nových produktů.

Spotřebitelé, kteří chtějí tento program využít, mohou nechat své nechtěné hračky My Little Ponies, Monopoly a vyschlé modelovací hmoty Playdoh na veřejných odbavovacích místech nebo určením vlastního veřejného odbavovacího místa. Mezi položky, které budou přijaty, patří stolní hry, panenky, akční figurky, elektronické hry a plyšové hračky spadající pod značku Hasbro. TerraCycle přemění některé hračky na materiály, které lze použít k výrobě nových produktů, včetně venkovního nábytku a květináčů.

Program recyklace je již k dispozici v USA, Německu, Kanadě, Francii a Brazílii a je součástí rostoucího závazku Hasbro zaměřit se na udržitelnost. John Frascotti, prezident a hlavní provozní ředitel, Hasbro, Inc. poznamenal: „Pevně věříme v péči o naši planetu pro budoucí generace a toto rozšíření vidíme jako další krok v naší cestě udržitelnosti.“

Hasbro doufá, že program inspiruje mladé generace a pomůže jim vzdělávat o významu recyklace. Podle Kathrin Belliveau: „Chceme, aby naši zákazníci věděli, že když si vyberou hračky a hry Hasbro, mohou se cítit dobře, že naše výrobky jsou nejvyšší kvality, zodpovědně vyrobené a recyklovatelné prostřednictvím TerraCycle.“

Zdroj fotografie: TerraCycle

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766