Pařížská umělkyně Ines Marzat rozjíždí revoluci e-make-upu

Jedním z umělců v popředí 3D vizážistické revoluce je pařížská umělkyně Ines Marzat – známá ve světě online jako Ines Alpha. Ve spolupráci s umělci, hudebníky a modely na Instagramu a také s některými velkými značkami vytvořila na e-make-up vzhledy, které raší, kvetou a třpytí se.

Ines měla vždy vášeň pro rozšířenou realitu; jako dítě chtěla udělat všechno fantastičtějším. Když se začínala zajímat o 3D technologie, chtěla vytvářet alternativy k sci-fi automobilům, architektuře a explozí, a tak spojila dvě věci, které miluje nejvíce: 3D-technologie a make-up. Nyní vytvořila řadu filtrů, které jsou k dispozici ke stažení na Snapchatu, a mnoho z jejích digitálních vizážistických výtvorů se stalo virálními.

Konečným cílem těchto mimozemských vzhledů je sdílení fotografií a videí online. Hrají si také s myšlenkou, že každý má digitální online dvojče, se kterými může být stejně kreativní jak jen chce.

V říjnu Ines vložila svou fantazii do nejnovější kolekce #thisishuman od španělské značky BIMBA Y LOLA a spolupracovala také s dalšími velkými značkami, jako jsou Nike a i-D.

AR filtry na Snapchatu byly zobrazeny celkem 15 miliardkrát. 3D make-up oslovuje také značky, jejichž cílem je zvýšit jejich zapojení do komunity, protože zpřístupňuje obsah na mnoha místech najednou, což jednotlivcům umožňuje sdílet stejný vzhled bez ohledu na to, jak daleko jsou od sebe.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762