Otevřená sluchátka Unum hrají hudbu do uší, aniž omezovaly okolní zvuky

Studio Frog Design vytvořilo otevřená sluchátka, která se dávají kolem uší, aniž by se musely dávat do nich. Sluchátka Unum se podobají obručím a jsou navrženy tak, aby nechaly ucho otevřené a uživatelé mohli slyšet zvuky kolem nich.

Sluchátkové kroužky jsou navrženy tak, aby se vešly kolem vašeho ucha a přitom jim umožnily proudit zvuk do uší. Mikrofonní reproduktory Unum a mikrofony také posílají zvuk do ucha, aniž by vám bránily slyšet okolní zvuk.

Designéři zmínili, že sluchátka již nejsou jen o poslechu hudby. Lidé je stále častěji používají ke komunikaci se svými zařízeními a online asistenty, jako je Siri.

Nošení uší nebo tradiční sluchátka posílají lidem kolem zprávu, že je nemáte rušit. Unum si klade za cíl udělat opak, což vám umožní připojit se k digitálním asistentům s hlasovým ovládáním a přitom zůstat přítomní lidem kolem vás. Unum je stále prototypem a dosud není známo datum, kdy budou sluchátka komerčně dostupné.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766