Outdoorový nábytek od společnosti Hellowood umí generovat čistou energii

Maďarská společnost Hellowood navrhla kolekci chytrého dřevěného nábytku pro školy a univerzity. Cílem této kolekce je rozjasnit školu a podpořit udržitelnost.

Nábytek je vyroben z udržitelně získaného dřeva a zahrnuje solární panely pro nabíjení USB portů. Solární panely jsou vyráběny z recyklovaného plastového odpadu a dřevo pochází ze zodpovědně spravovaných lesů.

Hellowood vyvinul dva různé návrhy nábytku: jeden je křeslo nebo lavice, ve tvaru klikatého tvaru, a druhý je „tekutá kostka“ – tři otevřené strany se zabudovanou lavicí.

Podle odborníků se očekává, že trh s chytrým nábytkem poroste celosvětově. Zvýšená poptávka po udržitelné energii a nabíjecích stanicích je částečně odpovědná za její rostoucí popularitu. Model Hellowood také odráží trend pro nábytek z přírodního dřeva a zelené budovy s udržitelnějším využitím.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766