Zmrzlinový startup Moody’s Ice Cream nabízí jedinečné příchutě na bázi esenciálních olejů

Zmrzlinárna Moody’s je startup z Minnesoty, který mění trh se zmrzlinou tím, že naplňuje chutě esenciálními oleji a přísadami, které mají specifické smyslové výhody. Zakladatelka a CEO Rachel Rinehart vytvořila chutě, která jsou známá a přístupná, a zároveň nabízí jedinečné a zvláštní překvapení.

Nejprodávanější příchutí je rosemary mint chip (rozmarýnová máta), zatímco rozmarýn nabízí duševní čistotu, máta podporuje mysl. Mezi další příchutě patří levandulový med s borůvkami, který bojuje proti stresu a poskytuje antioxidanty, a kořenitá citrusová šťáva naplněná mandarinkou a zázvorem, která podporuje zdravé trávení. K dispozici jsou také veganské příchutě na bázi kokosového mléka, jako je mexická čokoláda se skořicovými esenciálními oleji a sezónní javorový skořicový ořech.

Rinehart spustila startup v červnu 2018 a nyní se chce zaměřit na místní kooperace pro distribuci a nakonec expandovat na národní úrovni. V tuto chvíli neexistuje fyzický obchod, ale prozatím si můžete koupit zmrzliny online nebo je navštívit na pop-up akcích.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766