Značka Cadbury vytvořila vlastní streamovací službu k propagaci své čokolády

Společnost Cadbury uvedla zpět na trh svůj produkt Creme Egg. Aby značka na tento návrat upozornila, tak se rozhodla ve Velké Británii a Irsku spustit streamingovou platformu ve stylu Netflixu.

Veškerý obsah webových stránek EATertainment obsahuje zřetelné i rafinované odkazy na čokoládové velikonoční pochoutky. Mezi pořady najdete například Girl Vs. Goo, ve kterém sledujete moderátora Jahannah James hledající „nejlepší jídla z Creme Egg v zemi“, Armeggeddon je pro změnu krátký film sledující tři přátele schovávající se v podzemním bunkru, nebo pořad The Gooru nabízí lekce jógy inspirovaných Creme Egg.

K získání omezeného přístupu na stránky stačí zadat své osobní údaje, ale ke sledování veškerého obsahu a získání možnosti vyhrát až 10 000 liber stačí zakoupit Cadbury Creme Egg a nahrát fotografii na webových stránkách.

Zdroj fotografie: Campaignlive

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766