V programu Vacay Layaway můžete rezervovat svou dovolenou a zároveň jednu věnovat zdravotníkům

Mezi podniky, které byly nejvíce zasažené pandemií COVID-19, patří podniky spojené s cestováním – včetně leteckých společností, hotelů, letovisek a dalších. Iniciativa BuyOneGiveOne „Vacay Layaway“ (BOGO) nyní umožňuje uživatelům zakoupit budoucí dovolenou se slevou a zároveň věnovat dovolenou zdravotníkovi.

Mezi účastníky programu patří řetězce Fairmont Hotels & Resorts, RLH, Funjet Vacations, Outrigger Hotels and Resorts a další. Každá zapojená značka vytvořila speciální nabídky pro účastníky BOGO – od zvýhodněných pobytů až po extra věrnostní body, které lze uplatnit těsně před cestou.

Za každý zakoupený balíček BOGO také značky věnují noc na pokoji, dárkové karty nebo věrnostní body charitativním zdravotnickým organizacím, jako je například American Nurses Association. Ty jsou pak distribuovány zdravotnickým pracovníkům, kteří je mohou použít k úhradě zasloužené dovolené. Například rezervace ve střediscích Waikiki v Outriggeru jsou až o 20 procent levnější a společnost při každé rezervaci poskytne zdravotnickým pracovníkům noc zdarma. Outrigger si klade za cíl rozdat zdarma 1 000 nocí.

Posláním této iniciativy je poskytovat „okamžité finanční prostředky hotelům v této bezprecedentní době, a společně s tím zasloužený oddech těm, kteří riskovali svůj život v první linii péče o nemocné“. Iniciativa potrvá do konce června.

Iniciativa BOGO je jedním z mnoha záměrů, jejichž cílem je pomoci podnikům v oblasti pohostinství zotavit se z hospodářského útlumu způsobeného pandemií. Tyto iniciativy mohou také signalizovat změnu ve způsobu, jakým se odvětví pohostinství bude nabízet v období po viru. Některé z nich naznačují, že alespoň v nejbližší době bude možná muset průmysl přijmout řadu opatření. Mohlo by to zahrnovat úpravu strategie značky tak, aby byla přitažlivější pro mladší demografickou skupinu, která s největší pravděpodobností bude riskovat cestování; poskytování automatizovanějších služeb a dodávek jídel; aktualizace pravidel a postupů v oblasti zdraví a bezpečnosti; a více se zaměřit na lokální návštěvníky než na zahraniční návštěvníky.

Zdroj: Pexels

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766