Influencerka Maggie Fu vytváří DIY manikúrní sadu pro domácí použití

Beauty influencerka a maskérka Maggie Fu, inspirovaná miliony nadšenců manikúry, kteří byli nuceni zůstat doma během pandemie COVID-19, vytvořila DIY sadu na manikúru. Zákazníci nepotřebují žádné předchozí dovednosti, aby je mohli aplikovat.

Karanténa způsobila, že desítky milionů nadšenců manikúry nebyly schopny navštívit nehtové salony. V posledních několika měsících internet zaplavili influenceři a jejich followeři, kteří sdílejí fotografie svých zarostlých kůžiček kolem nehtů a odřené barvy na nehtech. To inspirovalo Fu k vytvoření nehtového produktu, který by lidé mohli snadno aplikovat sami.

Na tuto soupravu získává Fu nejlepší materiály z Japonska. Navrhuje také barevné a nehtové vzory, aby vytvořila jedinečný a výjimečný produkt, který odráží její vlastní estetiku.

„Pokud se něco opravdu špatného děje, myslím si, že ve skutečnosti musíme být pozitivní a začít přemýšlet o tom, jak zvládneme situaci,“ řekla Fu. Zatímco produkt je stále ve vývojové fázi, počáteční zpětná vazba od jejích followerů je slibná.