Švédský hotel Stadt proměnil své pokoje v pop-up restauraci

Pandemie COVID-19 měla vážně negativní dopad na HoReCa (hotely, restaurace, catering) odvětví, protože hotely a restaurace byly pro zákazníky uzavřeny. Protože oba podniky zvažují, jak mohou bezpečně pokračovat v podnikání, přišel jeden provozovatel hotelu s jedinečným nápadem.

Hotel Stadt ve švédském městě Lidkoping otevřel své pokoje jako soukromé jídelní prostory, které lidem umožnily chodit na jídlo a přitom udržovat sociální odstup od ostatních hostů. Myšlenka je taková, že místo toho, aby dostali stůl v restauraci, mají pro sebe celou místnost, kde se jim servíruje večeře. Objednávky lze vyřídit telefonicky, takže hosté nikdy nemusí opustit místnost.

V pokojích lze usadit 2 až 12 osob. V nabídce jsou dvě jídla za přijatelnou cenu 298 SEK (přibližně 770 korun). Každé sezení trvá dvě a půl hodiny, ale hosté, kteří měli s jídlem příliš mnoho vína, se mohou rozhodnout zůstat přes noc za příplatek.

Klas Tryborn, organizátor pop-up hotelové restaurace, dodává: „Nemáme co ztratit, takže nyní máte šanci udělat něco úplně nového. Doufám, že můžeme inspirovat ostatní k nalezení podobných řešení. To lze provést také ve Stockholmu nebo Boråsu. Je čas být kreativní a spolupracovat, abychom to ustáli.“

Zdroj fotografie: AdLand

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766