Společnost JD nabízí značkám reklamní prostor ve virtuální hudební show

Vzhledem k tomu, že po celém světě pokračuje karanténa a omezení shromažďování více než několika lidí, mnoha lidem chybí jejich noční život. Zároveň mnoho značek likérů čelí poklesu zisku. Čínská společnost Jingdong (JD.com) se rozhodla pomoci oběma těmto skupinám a spojila se s Taihe Music Group, aby jim nabídla online klubový zážitek.

JD pořádá týdenní tříhodinovou live show. Během show značky jako Budweiser, Rémy Martin, Carlsberg a Pernod Ricard propagují své nápoje divákům a diváci mají možnost objednat si inzerované produkty od JD během dané show.

Společnost oznámila, že show jsou pro diváky i značky úspěšné, přičemž jedna značka zaznamenala během show 70% nárůst prodeje svých produktů whisky. Společnost JD oznámila, že se jedná o dlouhodobý projekt a společnost plánuje v budoucnu vytvořit živé marketingové příležitosti pro další kategorie.

Pandemie COVID-19 znamenala, že podniky musely najít nové způsoby práce a oslovení svých zákazníků. Protože lidé budou v dohledné budoucnosti pravděpodobně muset dodržovat pravidla sociálního distancování, tak značky budou muset nadále hledat inovativní řešení. Pro značky i umělce je virtuální koncert opět šancí dostat se před publikum. Koncerty demonstrují hodnotu platformy pro přímý přenos a diváci těží z šance vidět své oblíbené akce. Jedná se o win-win-win záležitost.

Zdroj: Pexels

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762