Londýnský pivovar Signature Brew nabízí zákazníkům domácí hospodu v krabici

Pivovar Signature Brew z východního Londýna poskytuje milovníkům piva příležitost znovu vytvořit svou oblíbenou hospodu doma. Pivovar spustil „Pub in a Box“ (Hospoda v krabici), která obsahuje výběr 330ml plechovek s pivem, pivní sklenici Signature Brew, občerstvení k pivu, pivní tácky, playlisty na Spotify navržené hudebními novináři jako doprovod ke každému pivu a hudební tematický kvíz, aby byl celý zážitek autentičtější.

Signature Brew povolal místní hudebníky, kteří se během této krize ocitli v těžkých dobách, aby rozváželi krabice. Tito hudebníci prošli mnoha zrušeným turné a koncertů a za jejich úsilí jim bude vyplacena odměna.

Hospodu v krabici si mohou lidé objednat na webových stránkách Signature Brew a jsou k dispozici po celé Velké Británii. Začíná na 25 liber za osm plechovek, 45 liber za 16 plechovek a 60 liber za 24 plechovek. Pokud máte obavy o sociální distancování, můžete si nechat boxy doručit ke svým dveřím, nebo si vybrat možnost click-and-collect na odběrných místech pivovaru na Hackney a Waltham Forest.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766